10 days character challenge/ 6

9. května 2014 v 21:22 | Milenne |  10 days character challenge
Ještě čtyři :D.

Postava, která prošla největším vývojem…hm. Těch zrovna dost není. Ale já tu postavu mám. Dle mě je to Neilin z Křišťálů moci. Obsahuje to spoilery-kdo to nechce číst, ať nečte. Na začátku to byla doslova bezbranná dívka a na konci bojovnice za všechny lidi, elfy či jiná stvoření v Mianthilii. Kdybych se měla trochu rozepsat:
Asi bych řekla, že za její největší změnou může to, že je vyvolená. Vyvolená zachránit Mianthilii. Poté co temní elfové obsadili a zabili téměř celou její rodinu, se jí život obrátil vzhůru nohama. Byla jako lovená zvěř. Putovala po místech honěná smrtí s tajuplným elfem Arwinem o kterém v podstatě nic nevěděla a nezbylo ji nic jiného než mu důvěřovat. Další změnou byl Arwin-Awrixel. Změnil Neilin její život už vůbec svojí existencí a pak hlavně svojí smrtí na konci třetího dílu. Tím bych shrnula vše okolo dnu šestého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Adminka má právo mazat vulgární a nevhodné komentáře. Platí zde autorská práva na má dílka, pokud je někoho jiného, uvádím odkaz. Zákaz kopírování!!! Přijímám kritiku, ovšem slušně napsanou a nehrajte si na anonymy. Pokud mi chce říct, že píšu hrozně, tak to napište, ale pod normálním jménem nebo přezdívkou. Anonymy nesnáším. -___-
Článek na reklamy je v menu, jakmile někdo napíše jinam, ukousnu mu hlavu!
Obálky knih buď pocházejí ze stránek nakladatelství nebo z Goodreads.com