10 days character challenge/ 1

9. května 2014 v 21:20 | Milenne |  10 days character challenge
Jdeme na to! Obsahuje menší spoilery.
Sry za délku :D.


1)
Hm, co si asi představím pod pojmem oblíbená ženská postava? Těžko říci. Každý to má jiné. Někdo má rád ty typu "Bella" co jsou naivní jako pětileté dítě, ale dobře neberu vám to. I mě se Stmívání líbí, ale z jiného důvodu. Jiný člověk si řekne, že chce mít za oblíbenou ženskou postavu nějakou vysoce oblíbenou holku (jako příklad udávám modelku Nikki Howardovou z edice knih od Meg Cabot).
Ale já mám radši normální, nezajímavé holky. Ale kolik knih je o nudných, nezajímavých holkách? Nakonec jsem po pětiminutovém lámání mozku našla hrdinku, která alespoň trochu odpovídala mým ideálům. Byla jí...
Darina z knihy Krásní mrtví. Tato neobyčejná dívka mě naprosto uchvátila a ještě více mě pak bolel ten konec čtvrtého dílu… No, každopádně si asi říkáte: "Proč si zvolila právě ji?"
Zvolila jsem si ji kvůli tomu, že i když Darina ztratila svého přítele Phoenixe, bojovala. Jako v reálném životě (když pomineme to, že když někomu zabijí přítele, nezjeví se jí jako "zombie") se bránila uvěřit tomu, že Phoenix umřel. A její úsilí se jí vyplatilo. On se jí vrátil, jen v jiné podobě. Přesně kvůli tomu jsem si Darinu vybrala.
Splňovala mou podmínku reálné dívky, která se snažila bojovat s krutým životem a realitou a ne např. s různými nadpřirozenými silami jako Elena z Upířích deníků. Ta si prostě počkala až zabijí buď Stefana nebo Damona a odplula k tomu druhému (ne, že bych neměla ráda TVD, ale je to jen příklad ;D).
Ve shrnutí, vybrala jsem si jako oblíbenou ženskou postavu Darinu. Co vy na to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Adminka má právo mazat vulgární a nevhodné komentáře. Platí zde autorská práva na má dílka, pokud je někoho jiného, uvádím odkaz. Zákaz kopírování!!! Přijímám kritiku, ovšem slušně napsanou a nehrajte si na anonymy. Pokud mi chce říct, že píšu hrozně, tak to napište, ale pod normálním jménem nebo přezdívkou. Anonymy nesnáším. -___-
Článek na reklamy je v menu, jakmile někdo napíše jinam, ukousnu mu hlavu!
Obálky knih buď pocházejí ze stránek nakladatelství nebo z Goodreads.com